Wycieraczki do ciężarówki i czysta szyba to kluczowa część zamienna

Wycieraczki do ciezarowki

Wycieraczki do ciezarowki

Kluczowa część zamienna na czas jesieni i zimy to wycieraczki do ciężarówki. Czyste szyby, dobra widoczność to bezpieczeństwo Twoje i innych użytkowników dróg. Szczególnie na długich trasach, które muszą pokonywać kierowcy samochodów ciężarowych.

Wiele stresujących sytuacji dzieje się podczas jazdy samochodem. Całe szczęście nie wszystkie kończą się pechem, stłuczką czy nieszczęściem.

Stres kierowcy ciężarówki

Przyczyn stresu może być wiele. Mogą one być niezależne od Ciebie, szczególnie gdy sytuacja na drodze jest niesprzyjająca! Niekończące się korki na autostradzie, przebudowa drogi, wypadek na trasie. Masz dodatkowy stres, że nie zdążysz na umówiony termin załadunku czy rozładunku, szczególnie jeśli jesteś kierowcą samochodu ciężarowego.

Przyczyną Twojego stresu jest też brak Twojej przezorności. Prawdopodobnie nie zmieniłeś na czas swoich opon letnich na zimowe. Nie zdążyłeś kupić nowego ogumienia, a aktualne mają niski bieżnik. Z pewnością stresujesz się bo z tego względu łatwiej można wpaść w aquaplaning. Ponieważ Twój ciągnik siodłowy z 40 tonową naczepą będzie mieć wydłużoną drogę hamowania.


Wycieraczki do ciężarówki, czysta szyba i dobra widoczność

Szczególnie w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym narażasz się na niepogodę, deszcz, śnieg czy chlapę zmieszaną z tłustą warstwą oleju z nawierzchni jezdni. Nagle widzisz, że Twoja widoczność jest ograniczona. Szczególnie jeśli twoje wycieraczki ciężarówki nie są sprawne, a czysta szyba jest tylko na początku podróży.

Nie ma co ukrywać, że sprawne i dobre wycieraczki ciężarówki to prawdziwa wartość dodana dla kierowcy. Niewątpliwie dobra widoczność, czysta szyba to Twoje bezpieczeństwo i spokój. Dzięki sprawnym wycieraczkom więcej widzisz, szybciej widzisz i szybciej reagujesz na sytuacje drogowe.

Jakie powinny być wycieraczki do ciężarówki?

Przede wszystkim dbaj o wybór dobrej marki wycieraczki do ciężarówki, dlatego unikaj produktów nie markowych. Pragniesz wycieraczki do ciężarówki, które służą długo, nie będą mazać czystej szyby ani przeskakiwać na szybie zostawiając nieprzyjemne ślady, wtedy niewątpliwie wybieraj te dobre. Takie, których pióra dają się szybko wymienić, mają zoptymalizowany kształt dopasowany do krzywizny szyby. Technologia i materiał, z których produkuje się wycieraczki do ciężarówki są z najlepszych jakościowo produktów dopasowanych do potrzeb użytkowania. Do wyboru są wycieraczki szkieletowe, płaskie czy hybrydowe. Sprawdź, które z nich będą najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie i Twoich szyb.

No i jakie wycieraczki do ciężarówki wybrać?

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, czystej szybie, niskiej dawce stresu w drodze, przede wszystkim zwróć się do firmy OXIMO. Ten uznany producent ma do wyboru szeroki asortyment wycieraczek do ciężarówki. Wszystkie produkty są produkuje się z wysokiej jakości silikonu, są trwałe, nie boją się marznącej mżawki ani mrozu. OXIMO to powinien być Twój wybór.

scroll to top