Logistyka opon jest podstawą dla producentów opon

Logistyka opon

Logistyka opon

Prawidłowa logistyka opon dla dystrybutora i hurtowni opon jest podstawą jej biznesu. Do podstawowych zadań hurtowni ogumienia należy dostawa opon oraz posiadany magazyn opon. Każdy producent opon potrzebuje wsparcia w zakresie tego czym jest logistyka opon. Dla producentów opon dobre relacje pomiędzy klientami a hurtowniami opon wspierają sprzedaż opon na rynku ogumienia.

Każdy producent opon może korzystać z dobrych relacji z profesjonalną hurtownią opon LATEX. Hurtownia dostarcza opony do warsztatów oponiarskich czy salonów samochodowych. Hurtownia opon przywozi, przechowuje i rozwozi najbardziej znane w Polsce marki opon dla samochodów osobowych i ciężarowych. Podstawą jest optymalna logistyka opon. Opony dla samochodów osobowych i ogumienie dla ciężarówek są przechowywane we wzorcowo prowadzonym magazynie opon. Producenci opon uzyskują dzięki temu dostęp do sieci dystrybucyjnej firmy LATEX. Relacje biznesowe pomiędzy firmą zajmującą się logistyką opon, a polskim sprzedawcą opon dopełniają proces logistyczny ogumienia w całej Polsce. Logistyka opon w wykonaniu profesjonalnej hurtowni opon ma na celu zapewnić sprawną dostawę opon. Np. z Niemiec maksymalnie w 48 godzin lub nawet szybciej.

Ze względu na duże zapotrzebowanie ze strony producentów opon oraz w celu zaspokojenia potrzeb rynku LATEX zbudował nowy magazyn. W pełni nowoczesny i profesjonalny na 10 000 miejsc paletowych i powierzchni 35 000 m2. Dzięki temu, szybko i profesjonalnie dostarcza opony do warsztatów samochodowych oraz do firm transportowych. LATEX poszukuje klientów, którzy stawiają na partnerstwo i zaufanie. Ten dystrybutor pomaga swoim dostawcom opon w ich rozwoju i pozyskiwaniu rynku. Powstały również oddziały w najważniejszych regionach Polski, w których logistyka opon odgrywa zasadniczą rolę. LATEX nie jest typową firmą zajmującą się logistyką opon. Hurtownia opon musi myśleć jak producent opon. Hurtownie opon w Polsce które od dekad zna rynek użytkownika wspomagają producentów opon. W ten sposób optymalnie wykorzystuje synergię w zakresie przechowywania, transportu i obsługi klienta. Tak właśnie wygląda optymalna logistyka opon.

Logistyka opon to wybór partnera na lata!

Zakres, jakość i wyniki pracy logistycznej jest mierzalna. Potrzeby producentów ogumienia rosną z każdym rokiem. Coraz częściej logistyka opon przerzucana jest na dystrybutorów. Bo logistyka opon to klucz do sukcesu. Codziennie z nowoczesnego magazynu firmy LATEX zajmującej się logistyką opon dla sieci warsztatów w Polsce opuszcza kilka tysięcy opon. Dlatego firma LATEX zajmująca się logistyką opon pobija własne rekordy w zleceniach transportowych. Sytuacja COVID-owa całkowicie ożywiła logistykę opon. Z pewnością widać, że logistyka opon zyskała na pandemii.

Jeden z dostawców opon z Niemiec miał łatwy wybór. Opcja pierwsza to skorzystanie z własnej firmy zajmującej się logistyką opon z Niemiec do Polski. Lecz bez znajomości rynku i dystrybucji to ryzykowne. Opcja druga, to rozpocząć bezpośredni dialog z prawdziwym specjalistą w dziedzinie logistyki opon i ich dystrybucji. Logistyka opon dla amerykańskich, niemieckich i francuskich marek to sprawa pierwszorzędna. Każdy z tych producentów działa od lat z firmą Latex. Dzięki temu, konsumenci w Polsce uzyskali dostęp do nowych wybornych opon również z Azji. Francuscy i niemieccy producenci opon mogą wspólnie z Krzysztofem i LATEX napisać historię sukcesu.

scroll to top