Branża gospodarstwa domowego stawia na Panattoni

Panattoni

Branża gospodarstwa domowego stawia na Panttoni

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie ma kolejną łódzką inwestycję przeznaczoną dla największego na kontynencie producenta sprzętu AGD. Dzięki temu, firma BSH w najbliższym miesiącu skorzysta z ponad 12 000 m kw. należących do Park Business Center Łódź III. W tym obiekcie magazynowane będą m.in. komponenty do suszarek.

Jeśli w Łodzi, to z Panattoni

Panattoni wybudowało w regionie łódzkim ok. 2 mln m kw powierzchni magazynowych. Ponad 150 tyś. m kw. przeznaczono dla firmy BSH – największego producenta sprzętu AGD w Europie i jednego z globalnych liderów. Tym razem przedsiębiorstwo wynajęło 12 000 m kw. w Park Business Center Łódź III.

“W związku z intensywnym rozwojem BSH w Łodzi i trwającymi projektami zaistniała konieczność wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej. Dzięki takiemu partnerowi jak Panattoni, rozwój naszych łódzkich fabryk przebiega zgodnie z planem” – mówi Paweł Adamowicz, dyrektor Fabryki Suszarek.

“Po raz kolejny nasza realizacja dla BSH doskonale wpisuje się w profil firmy w tym regionie. Panattoni jest doskonałym partnerem w kompleksowym podejściu do naszych potrzeb, dostarczając zróżnicowaną powierzchnię w strategicznych lokalizacjach – Marek Dobrzycki, Managing Director.

Developer zrealizował dla BSH m.in. największą na kontynencie fabrykę artykułów gospodarstwa domowego o powierzchni 57 000 m kw. Inwestycję łączy zajmujące blisko 80 000 m kw. centrum logistyczne. Na tym obszarze firma przygotowała m.in. dwie bocznice kolejowe z trzema torami postojowymi oraz wybudowało stację kolejową.

I tak też, firma Panattoni zrealizowała obiekt Appliance Park o powierzchni 30 000 m kw. Toteż Park w całości przeznaczył swoją inwestycje dla dostawców komponentów do produkcji.

Panattoni rozwija branżę gospodarstwa domowego w Polsce

BSH skorzysta z doskonałej lokalizacji Panattoni Park Business Center Łódź III.

Doskonała lokalizacja, to oznacza położenie zaledwie 3,5 kilometra od centrum miasta.

Natomiast do tranzytowej autostrady A2 łączącej Warszawę, Poznań z Berlinem jest jedynie 5 kilometrów.

scroll to top