Targi dla firm transportowych!

Targi dla firm transportowych

Targi dla firm transportowych

Czyli liderzy branży TSL ponownie spotkają się w Warszawie. A jakie plany na listopad ma Twoja firma?

Targi dla firm transportowych TransLogistica Poland to wiodące wydarzenie dla firm korzystających z usług transportowych, spedycyjnych i logistycznych. To impreza przeznaczona dla producentów, dystrybutorów czy przedsiębiorstw handlowych oraz dla  firm zawodowo związanych z branżą TSL jak również dla przedsiębiorców, którzy poszukują dopiero kontaktu z tą branżą.

„Jesteśmy bardzo  zadowoleni, że po dłuższej przerwie wracamy z kolejną edycją najważniejszych targów TSL w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Zainteresowanie jest ogromne. Widać, że branża tęskni za tradycyjnym spotkaniem, uściśniętymi dłońmi, złocistym napojem z pianką lub kawą wypitą z klientem. Stoiska rezerwują zarówno nasi wieloletni wystawcy, przekonani do biznesowej formuły i jakości targów, jak i nowe firmy. Zachęcamy również do udziału w 3 edycji jedynych w Polsce targów pracy branży TSL, które co roku wzbudzają coraz większe zainteresowanie wśród wystawców i odwiedzających, poszukujących możliwości zatrudnienia i rozwoju w branży” – podsumowuje Paweł Konowałek, dyrektor TransLogistica Poland.

Czas na targi dla firm transportowych – TransLogistica Poland

Od 3 do 5 listopada 2021 r. targi TransLogistica Poland odbędą się w EXPO XXI Warszawa, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Swoje rozwiązania zaprezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy transportowe, spedycyjne i logistyczne.

Obecni będą armatorzy, przedstawiciele portów i terminali, operatorzy giełd ładunków oraz firmy z produktami i usługami okołotransportowymi.

Udział wezmą także emitenci kart paliwowych, producenci systemów IT, i aplikacji telematycznych.

Oferty związane z monitorowaniem i rozliczaniem czasu pracy kierowców czy nowe systemy poboru opłat drogowych to ważne wsparcie dla firm. Swoje miejsce na targach znajdą także firmy oferujące usługi z zakresu obsługi celnej, doradztwa podatkowego, zwrotu VAT, ubezpieczeń czy finansów.

Translogistica Poland to nie tylko targi dla firm transportowych. Tradycyjnie odbędzie się również VI edycja prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL.

3-5 listopada 2021, EXPO XXI Warszawa – targi TransLogistica Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń dedykowanych branży TSL!

Więcej informacji na stronie: www.translogistica.pl

Zapraszamy do rejestracji na targi @TransLogistica Poland – najważniejszego wydarzenia branży transport-spedycja-logistyka, które odbędą się w dniach 3-5 listopada w EXPO XXI Warszawa.

Specjalnie dla Państwa udostępniamy kod do bezpłatnej rejestracji.

Bilety upoważniają do wielokrotnego wstępu na targi przez trzy dni.

Link do rejestracji

https://translogistica.pl/odwiedzajacy/rejestracja-online/
scroll to top