Innowacyjna logistyka przesyłek i transport dronem

Transport dronem

dron

dron

Tradycyjna logistyka przesyłek jest passé! Transport dronem wydawał się do niedawna jedynie mrzonką. Pojedyncze loty pokazowe, nie przekładały się jeszcze na wdrożenie usługi umożliwiającej dostarczanie paczek do miejsca przeznaczenia. Załóż prywatne lądowisko dla drona i dołącz do sieci.

Koszty technologii nakazywałyby nakładanie na pojedynczy lot cen, które sprawiałyby, że transport dronem byłby nieosiągalny dla większości społeczeństwa. Co najważniejsze, znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu. Inspirowaliśmy się przykładem samolotu Boeing 787 Dreamliner. Choć Jego cena oscylowała w granicach 200 milionów dolarów nie było to przeszkodą, aby przynosił on zyski liniom lotniczym.

Kluczem jest tutaj umiejętne zarządzanie technologią. Sprawia ona, że ta innowacyjna logistyka przesyłek jaką jest transport dronem będzie w zasięgu portfela każdego kto zechce dołączyć do naszej sieci. Dzięki aplikacji sparowanej z dronem nasi klienci uzyskają możliwość dokonania zakupów w jednym ze sklepów znajdujących się w naszej sieci dystrybucji. Dostarczać możemy towar również do innych jej użytkowników.  

Jak dołączyć do sieci? Nic prostszego – wystarczy połączyć się z naszą infolinią wybrać pasujący termin, a my zjawimy się u Ciebie. Dokonamy pomiarów, wytłumaczymy wszystko, naniesiemy twoją lokalizację do naszych urządzeń oraz systemu. Od dziś staniesz się jedną z osób, dla których transport dronem i nowoczesna logistyka przesyłek będzie codziennością, a nie obrazem z filmu Sci-Fi.

Dotychczasowa logistyka przesyłek to już przeszłość

Zapomniałeś czegoś w domu? Nie chcesz dopasowywać się do terminów kuriera? Nie chcesz stać w korkach? Żal Ci czasu na żmudną podroż do sklepu po jedną tylko rzecz? Jesteś przedsiębiorcą, który często musi delegować pracownika do przewozu dokumentów lub szukasz nowego sposobu dotarcia do klientów?

Transport dronem rozwiąże wszystkie te problemy. Wraz z rozwojem technologii i popularyzacją usługi stanie się ostatnią klamrą łańcucha logistycznego. Co najważniejsze, jednym z atutów usługi będzie wykonywanie lotów dronem. Nawet jeśli nie będzie Cię w domu, zostawi on paczkę na twojej posesji. O tym fakcie dowiesz się dzięki powiadomieniu w aplikacji.

Cały nasz zespół dostrzega idealną szansę na wdrożenie tej usługi. Dzięki mieszance doświadczenia cywilnego i wojskowego, jesteśmy w stanie dostosować lokalizację, zaprojektować taki system, który sprawi, że transport dronem będzie usługą bezpieczną i efektywną.

Już 15 przedsiębiorców w naszym mieście dostrzegając walory usługi zdecydowało się podpisać z nami listy intencyjne. I zapewniają sobie już teraz pierwszeństwo w dostępie do tej prestiżowej innowacyjnej usługi.

Transport dronem to przyszłość

Przedstawiliśmy władzom naszego miasta możliwości jakie daje współuczestniczenie w rządowym projekcie dostosowania trzech wybranych obszarów do wykonywania lotów dronowych. Wszystko jest na dobrej drodze do realizacji naszych marzeń związanych z uczestnictwem w rewolucji, jaką czeka logistyka przesyłek. System i wnioski jakie tu stworzymy będzie możliwy do wykorzystania w każdej innej lokalizacji unii europejskiej. Nigdy nie wątpiliśmy, że nie jest to kwestia czy, lecz kiedy i gdzie ten proces się zacznie.

Lądowisko dla drona coraz bardziej realne

Polska należy do światowych liderów w dziedzinie zarządzania przestrzenią powietrzną. W chwili obecnej Lublin może stać się jednym z pierwszych miejsc, w których transport dronem jest normą.  Przyszłość dzieje się na naszych oczach a my wciąż zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w tym bezprecedensowym procesie. Jeśli za 10 lat zobaczysz drona za swoim oknem to wiedz, że my będziemy w tej grupie która sprawiła, że transport dronem stał się codziennością. Nowoczesna logistyka przesyłek i przyszłość niesie przed nami kolejne szanse i wyzwania. Chcemy je urzeczywistnić poprzez wdrażanie naszych pomysłów, o których przeczytacie w następnym materiale.

Nasza firma Lublinensis Dron Transport a to efektywna, bezpieczna logistyka przesyłek i transport wysokich lotów!  

Autorem artykułu i pomysłodawca LDT jest Kamil Chrzan.

scroll to top