Gospodarowanie zasobami to według firmy COLIAN LOGISTIC recepta na sukces

Gospodarowanie zapasami według recepty Colian Logistic

Logistyka to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki. Pandemia uświadomiła nam, że wszystko jest możliwe, a dotychczas znane nam rozwiązania nie muszą być tymi najlepszymi. Jednak to co zostaje niezmienne, to odpowiedzialne gospodarowanie zasobami własnymi i obcymi oraz sprawny łańcuch dostaw.

COLIAN LOGSTIC jest firmą o polskim kapitale, działa w oparciu o rodzinne wartości. Wywodzi się z regionu, który wpisał gospodarność w firmowe DNA. To właśnie w Wielkopolsce rozpoczęła się historia Grupy COLIAN. Dzisiaj ta spółka jest liderem branży FMCG w Polsce, a jej historia sięga lat 90-tych i początków małego biznesu w Piątku Wielkim, w powiecie kaliskim.

Sukces firmy to pracownicy, którzy od samego początku mają znaczący udział i wpływ na jej kształt. Większość z nich pochodzi właśnie z Wielkopolski! To być może ma znaczenie.

Dzięki przemyślanej i dalekowzrocznej strategii firmy oraz jej społecznej odpowiedzialności, działania biznesowe opierają się na solidnych podstawach. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni czasu pozwoliło firmie COLIAN LOGISTIC na dogłębne zrozumienie specyfiki oraz potrzeby producentów. Od początku powstania, szanując wypracowane w pocie czoła własne środki, firma stawia na racjonalne gospodarowanie zasobami własnymi i swoich partnerów biznesowych. O interes Partnera dba  jak o swój własny. Odpowiedzialne gospodarowanie zasobami to wiedza niezwykle cenna, która wykorzystywana jest przy zawieraniu umów z kontrahentami. Firma może poszczycić się bogatym portfolio klientów, nie tylko z branży spożywczej.

Rolą firmy COLIAN LOGISTIC jako operatora logistycznego jest realizowanie kompleksowych usług logistycznych, logistyki kontraktowej, customer service z adekwatnym transportem. To dla zróżnicowanych branż, firma nieustannie poszerza wachlarz świadczonych usług. Niebawem do oferty firmy, dołączy także agencja celna. Logistyka to nasze DNA.

Nowoczesna firma to szacunek dla środowiska

 GRUPA COLIAN jest nowoczesnym i innowacyjnym przedsiębiorstwem. Inwestuje w nowe technologie składowania, nowoczesne systemy informatyczne i standardy, ponieważ przyszłość to odpowiedzialny i perfekcyjny system pozwalający na gospodarowanie zasobami powierzonymi. Takie podejście przyświeca nam również we wdrażaniu i stosowaniu rozwiązań pro-ekologicznych. Logistyka XXI wieku to przede wszystkim adoptowanie rozwiązań „zielonych”. Mają one na celu nie tylko działania dla dobra środowiska, ale także nas samych. Poprzez nowe technologie zużywamy mniej wody, papieru oraz prądu. Wszystko to za sprawą dostępnych, nowoczesnych rozwiązań, oświetlenia LED, czy owijarek rejestrujących ilości w celu optymalnego wykorzystywania folii.

Firma aktywnie słucha klientów, aby powierzone  gospodarowanie zapasami nie kłóciło się z rachunkiem ekonomicznym. Stawiamy na długofalowe relacje, oparte na partnerstwie i zaufaniu. Wdraża się dobre praktyki z Wielkopolski, bo gospodarowanie zapasami według recepty COLIAN LOGISTIC, to recepta na sukces. Doświadczenia z Wielkopolski przenosimy do innych lokalizacji, które mieszczą się w głównych miastach Polski. ale także plany tworzenia nowych, nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Czym byłyby te wszystkie plany, gdyby nie ludzie, którzy stanowią najwyższą wartość w firmie COLIAN? To ich zaangażowanie, kreatywność i codzienny wkład pracy sprawia, pasja do logistyki sprawiają, że osiągane są zamierzone cele.

Natalia BRUŚ, redaktorka naszej gazety, specjalizuje się w tematach związanych z logistyką. Nawiąż kontakt jeśli interesuje Ciebie ta tematyka.

scroll to top