Akumulator do ciężarówki to ważna część zamienna oszczędzająca koszty dla firmy

AKUMULATOR DO CIĘŻARÓWKI

AKUMULATOR DO CIĘŻARÓWKI

Akumulator do ciężarówki to istotna część zamienna i murowana oszczędność budżetu firmy transportowej. Dzięki dobremu i sprawnemu akumulatorowi do ciężarówki zawsze odpalisz silnik i dojedziesz na czas na załadunek lub rozładunek.

Jeśli akumulator Twojego ciągnika nie jest regularnie serwisowany, zawiedzie Cię kiedy się tego nie spodziewasz. Dramatyczna sytuacja wystąpi, jeśli nie możesz pozwolić sobie na żadne dodatkowe przestoje.

Niesprawny akumulator do ciężarówki to ryzyko  

Aby uniknąć stresu poszukiwania alternatywnego źródła prądu podczas podróży, nie oszczędzaj czasu i energii aby zadbać o stan akumulatora. Podczas postoju w swojej bazie zleć dokładny test akumulatora ciężarówki i diagnostykę w celu stwierdzenia aktualnego stanu akumulatora.

Awaria akumulatora w drodze, to ryzyko dodatkowego przestoju, czasem konieczności odholowania pojazdu przez służby autostradowe co wiąże się z poważnymi wydatkami dla właściciela firmy transportowej. Dobry akumulator ciężarówki, sprawny akumulator rozruchowy to gwarancja spokojnego i terminowego dowiezienia towaru do odbiorcy i zapobieganie opóźnieniom.

Sprawny akumulator do ciężarówki to źródło energii i ciepła

Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, pobór prądu do ogrzewania wnętrza ciągnika, to dodatkowy wysiłek dla akumulatora ciężarówki. Przecież taki akumulator jest źródłem energii dla wielu innych odbiorników mocy w nowoczesnych pojazdach.

Warto może pomyśleć o tym, aby wyposażyć ciągnik w dodatkowy akumulator, który obsłuży dodatkowy wydatek energetyczny. Przecież w czasie postoju weekendowego podczas podróży, kierowca używa wielu różnych istotnych dla niego urządzeń elektrycznych.

Akumulatory do ciężarówki to wyzwanie

Prawidłowe utrzymanie akumulatora ciężarówki w sprawności to wyzwanie również dla kierowcy. Od jego odpowiedzialności, przezorności i ciągłego monitorowania stanu akumulatora zależy długość eksploatacji.

Kierowca nie może doprowadzać akumulatora ciężarówki do głębokiego rozładowania, poziom naładowania nie powinien spadać poniżej określonego poziomu. Nieprzestrzeganie określonych przez producenta wymagań, skraca w kapitalny sposób żywotność akumulatora.

Dzisiejszy akumulator do ciężarówki to zaawansowany produkt

Technologia produkcji akumulatorów do ciężarówek jest na bardzo wysokim poziomie zaawansowania. Dzisiejszy akumulator poza rozruchem silnika, musi napędzać wiele skomplikowanych systemów, wytrzymywać niesamowite wstrząsy, gdyż montowane są one przy tylnej osi ciągnika siodłowego.

W związku z tym, że akumulator ciężarówki powinien być dostosowany do określonych warunków eksploatacji oraz pojazdu, decyzje o wyborze należy zostawić fachowcom.

Bezsprzecznie uznanym i innowacyjnym producentem akumulatorów do ciężarówki jest polska marka AUTOPART.

scroll to top