Magazyn w Holandii- czy warto zatrudnić się jako pracownik magazynowy?

Pracownik Magazynowy

Pracownik Magazynowy

Magazyn potrzebuje osób, które nie boja się pracy fizycznej. Pracownik magazynowy może rozwijać swoje kompetencje oraz awansować.

Magazyn jest miejscem, gdzie jako pracownik magazynowy zyskasz wiele korzyści! Zdobądź doświadczenie w centrum dystrybucji i pracuj nie tylko jako order picker.

Praca w magazynie to dużo obowiązków, które trzeba zgrabnie ze sobą skoordynować, gdyż od tego zależy funkcjonowanie przepływu towarów. Masz zdolności organizacyjne? Lubisz lad i porządek? Dobrze radzisz sobie z praca pod presja? Do tej pracy poszukiwane są osoby odpowiedzialne, uczciwe i otwarte na nowe wyzwania. Sprawdź na czym dokładnie polega praca jako pracownik magazynowy.

Pracownik Magazynowy w Holandii

Magazyn, o którym jest ten artykuł należy do magazynu o temperaturze kontrolowanej. Jest to centrum dystrybucji szerzące swoje usługi klientom z działu spożywczego. Twoim zadaniem jako Order Picker będzie praca z systemem głosowym, kompletowanie zamówień oraz odstawianie gotowych dostaw do dalszego transportu.

Pracownik magazynowy również może awansować na inne stanowisko! Jeżeli pokażesz, że jesteś człowiekiem kompetentnym, wytrwałym, a team leader może Ci zaufać, możesz dostać dodatkowe zadanie. Nazywamy to „loading”. Twoja praca skupia się wtedy na przekazywaniu zamówień do dalszego transportu oraz na bezpośrednim kontakcie z kierowca pracującym dla wielkich koncernów spożywczych.

Moja przygoda jako pracownik magazynowy trwała nieco ponad rok. Udowodniłam szczególnie sobie, że jako młoda kobieta jestem w stanie poradzić sobie w środowisku, które jest postrzegane jako zawód typowy dla mężczyzn. Magazyn jest dość specyficznym miejscem pracy. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak funkcjonuje centrum dystrybucji i poznać logistykę takiego miejsca, to zatrudnij się jako pracownik magazynowy! Przypomina mi się moment, kiedy weszłam na hale produkcyjna i nagle zdałam sobie sprawę, jak to wszystko wygląda od podstaw. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jaki proces przechodzą produkty, które leżą na sklepowych polkach? Ja tez nie. Dopóki nie zaczęłam pracy w centrum dystrybucji. Jest to doświadczenie, które pokaże Ci jak funkcjonuje świat produkcji, transportu, logistyki i wiele więcej! Na przykład nauczysz się perfekcyjnie pracować pod presja czasu i przede wszystkim wyciągniesz z tego lekcje życia.

Ten artykuł pokazuje tylko małą część korzyści, które zyskasz dzięki pracy jako pracownik magazynowy.
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami! Wersja niemiecka artykułu na LogistikNachrichten.de

scroll to top