Logistyka żywności skrzynki na produkty rolnicze Cargo Plast

Skrzynki na produkty rolnicze

Skrzynki na produkty rolnicze

Nasza pomoc w zbiorach warzyw i owoców, to małe skrzynki na produkty rolnicze z zastosowaniem w takich dziedzinach jak logistyka żywności!

Małe skrzynki z tworzywa sztucznego firmy Cargo Plast są idealnym rozwiązaniem przy zbiorze owoców i warzyw. W porównaniu z drewnianą skrzynią, są stosunkowo lekkie i wystarczająco stabilne. Nawet dla ciężkich produktów. Nasze małe skrzynki są bezpieczne dla żywności i są idealne do transportu i przechowywania wrażliwych warzyw i owoców. Logistyka żywności cieszy się z tak dostosowanych do wymagań narzędzi pracy. Dlatego skrzynki na produkty rolnicze są zaprojektowane w taki sposób, aby powietrze mogło w nich idealnie cyrkulować. Dzięki temu towary pozostają dłużej świeże.

W porównaniu do skrzynek drewnianych, skrzynki firmy Cargo Plast mają ogromne zalety i wiele praktycznych korzyści dla logistyki żywności. Różne rozmiary skrzynek do przechowywania, okazują się idealną pomocą przy zbiorze, przechowywaniu i transporcie owoców i warzyw.

Zalety skrzynek na produkty rolnicze:

Stabilne i trwałe

Łatwe do układanie w stos

Bezpieczne dla żywności

Dobra wentylacja

Wielokrotnego użytku

Łatwe do czyszczenie

Przyjazne dla środowiska

Logistyka żywności oraz rolnictwo ekologiczne wykorzystują skrzynki na produkty rolnicze do bezpośredniego zaopatrywania swoich klientów. Przy kolejnej dostawie skrzynki się po prostu wymienienia, czyści i ponownie używa. To jest idealny wkład w ochronę środowiska i oszczędność kosztów, a logistyka żywnościjest sprawniejsza i łatwiejsza do zarządzania.

Jako praktyczną alternatywę dla sztywnych skrzynki na produkty rolnicze rolniczych Cargo Plast oferuje również skrzynki składane. I dlatego, jeśli złoży się te skrzynki, to ich objętość zmniejszy się o około 84%. Dzięki temu składane skrzynki oszczędzają dużo miejsca i pieniędzy szczególnie podczas transportu powrotnego. Toteż składane skrzynki są również bardzo stabilne i można je bardzo łatwo układać w stosy. Są bezpieczne dla żywności i w 100% podlegają recyklingowi.

Te skrzynki na produkty rolnicze firmy Cargo Plast stanowią idealną i wszechstronną pomoc podczas zbiorów.

Więcej informacji na www.cargoplast.eu

scroll to top