Producent pojemników plastikowych w służbie logistyki mięsa

Producent pojemników plastikowych

Producent pojemników plastikowych

Producenci pojemników plastikowych pomagają w bezpiecznym przechowywaniu i transporcie produktów mięsnych w logistyce mięsa. Tradycyjna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży opakowań z tworzyw sztucznych udowadnia, jak to się robi. Producent pojemników plastikowych robi to dla swoich klientów gdzie logistyka mięsa odgrywa główną rolę. W jaki sposób? Pracuje ze skrzyniami izolowanymi ze spienionego polietylenu, które są mocniejszą wersją tradycyjnych skrzyń jednościennych. Pojemnik izolowany to specjalne rozwiązanie przede wszystkim dla przetwórców mięsa oraz firm zajmujących się zbieraniem i przetwarzaniem produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. Jego jednolita, bezszwowa konstrukcja z trzema ścianami i zamkniętym rdzeniem zapewnia solidną i niezawodną konstrukcję, jak twierdzi producent pojemników plastikowych.

Producent pojemników plastikowych z gwarancją higieny

Cieszymy się, że klienci, którzy działają w ramach logistyki mięsnej, tak bardzo nas doceniają. Krótko mówiąc, higiena odgrywa ogromną rolę w przemyśle mięsnym. Z tego powodu wielu producentów pojemników z tworzywa sztucznego sprzedaje swoje pojemniki izolowane dla przemysłu spożywczego z gwarancją higieny. Można to osiągnąć tylko w połączeniu pojemnika z systemem czyszczącym. Czyszczenie pojemników to najwyższa dyscyplina, która wymaga specjalnej maszyny. Uznając fakt, że żadne standardowe pojemniki z plastiku nie mogą zagwarantować takiego poziomu bezpieczeństwa i higieny żywności jak te izolowane pojemniki. Jesteśmy dumni, że coraz więcej klientów z branży mięsnej dostrzega zalety takiego rozwiązania. Kto opiera swoją logistykę i magazynowanie mięsa na innowacyjnych pojemnikach izolowanych wygrywa grę o higienę – podsumowuje międzynarodowy producent pojemników plastikowych.

Logistyka mięsa może być również przyjazna dla środowiska

Możliwość zakupu izolowanych skrzyń od europejskiego producenta pojemników plastikowych to, jak podkreślają przedstawiciele branży mięsnej, duża zaleta. Po pierwsze, nie są oni zmuszeni do kupowania całych ciężarówek. U producenta pojemników z tworzywa sztucznego pojemniki izolowane są dostępne już od jednej sztuki. Producent pojemników z tworzywa sztucznego posiada również własny serwis naprawczy albo we własnej fabryce, albo bezpośrednio u klienta. Możliwość naprawy kontenera izolowanego przedłuża żywotność nośnika ładunku. Klienci z branży mięsnej doceniają to. Ponieważ klienci chcą chronić swoją inwestycję w izolowane skrzynie przez wiele lat.

Dotyczy to również regularnego czyszczenia pojemników bezpośrednio u klienta z branży mięsnej. Należy podkreślić, że świadomy ekologicznie producent pojemników z tworzywa sztucznego działa społecznie i ekologicznie. Recykling pojemników izolowanych z PE jest dla niego najwyższym priorytetem. Po co je wyrzucać, skoro naprawa pojemników na to pozwala. W najgorszym wypadku nie nadające się do użytku pojemniki izolacyjne można poddać recyklingowi. W zespole producenta pojemników plastikowych pojawiają się opinie, że w niedalekiej przyszłości będzie można produkować w pełni funkcjonalne pojemniki z odzyskanego materiału. Producent pojemników plastikowych jest zdeterminowany, aby takie rozwiązanie stało się standardem. Z wiedzą, doświadczeniem i wsparciem świadomych ekologicznie klientów jest to zatem tylko kwestia czasu.

Producent pojemników plastikowych skupia się na rozmiarach pojemników

U naszego producenta pojemników z tworzywa sztucznego z Niemiec zauważamy różne wielkości pojemników. Aby sprostać potrzebom rynku, na którym logistyka mięsa odgrywa główną rolę, portfolio produktów jest stale aktualizowane. Asortyment pojemników obejmuje oczekiwania przemysłu mięsnego i tak żeby logistyka mięsa mogła odbywać się zarówno wewnętrznie i zewnętrznie. Od małych do średnich po duże, dostępne są pojemności 310L, 460L, 600L, 630L, 660L, 1000L. Nowe modele i pojemności pojemników izolowanych w połączeniu z dążeniem do perfekcji pozycjonują producenta pojemników plastikowych jako idealnego partnera biznesowego dla niemal wszystkich klientów zajmujących się rybami, mięsem czy żywnością.

Czyszczenie pojemników rozwiązuje wszystkie problemy

Nie ma znaczenia, czy chodzi o procesy magazynowania czy produkcji. Elastyczność ma więc ogromne znaczenie. W przeciwieństwie do konkurencji stawiamy na uniwersalność naszych pojemników – mówi szef producenta pojemników z tworzywa sztucznego. Jego klienci doskonale wiedzą, jak ważne jest inwestowanie w nowe rozwiązania żeby logistyka mięsa była na pierwszym planie. Liczy się to nie tylko na rynku europejskim, ale również na rynku światowym, gdzie zapotrzebowanie na pojemniki izolowane stale rośnie.

Wiodąca firma w zakresie budowy systemów mycia pojemników wysoko ocenia pojemniki izolowane producenta pojemników z tworzywa sztucznego. Bez mycia pojemników nie ma mowy o higienie w logistyce mięsa. Osiąga się to w wysokim stopniu dzięki dużej łatwości czyszczenia, niskim kosztom utrzymania i wysokiej praktyczności. Ponadto pojemniki izolowane spełniają najwyższe standardy jakości w procesie czyszczenia. W związku z tym z pełnym przekonaniem polecamy te właśnie izolowane pojemniki – mówi kierownik sprzedaży wiodącego dostawcy systemów czyszczenia pojemników w Europie Środkowej. Testy przeprowadzone przez producenta maszyn z okolic Wiednia dowodzą, że zużycie wody podczas mycia jest wielokrotnie niższe niż w przypadku standardowych pojemników. Higiena ma po prostu swoją cenę, cenę jakości.

Czy chcesz publikować w Polsce lub Niemczech? U nas można.

scroll to top