Plastikowe palety z Cargo Plast używane w logistyce przemysłowej i spożywczej  

Palety plastikowe i palety do żywności

Palety plastikowe i plaety do żywności z firmy Cargo Plast

Palety plastikowe i palety do żywności używane w logistyce przemysłowej i spożywczej są trwałe i wytrzymałe! Od Cargo Plast.

Firma Cargo Plast jest Twoim idealnym partnerem w przemyśle i w logistyce żywności, gdyż w swojej ofercie posiada palety plastikowe. Specjalizujemy się w produkcji palet o wymiarach standardowych oraz w rozwiązaniach specjalnych.

„Nie da się tego zrobić!” – nie istnieje. Oferujemy odpowiedni format palet na każdą potrzebę.

Recykling zamiast zniszczenia! Plastik jest surowcem, który łatwo się konserwuje i bardzo łatwo poddaje recyklingowi!

Palety plastikowe są średnio 10 razy trwalsze od drewnianych, nie wymagają specjalnej konserwacji i są łatwe do czyszczenia nawet po wielokrotnym użyciu. Wilgoć, korozja lub substancje chemiczne mają zazwyczaj niewielki wpływ na trwałość palety. Dlatego palety plastikowe idealnie nadają się do zastosowań w przemyśle lub logistyce żywności.

A jeśli, wbrew oczekiwaniom, paleta plastikowa pęknie? Nie ma problemu, zajmujemy się również naprawą plastiku.

Palety plastikowe i palety do żywności są poważną alternatywą dla palet tradycyjnych

Palety plastikowe są zazwyczaj lżejsze niż porównywalne, drewniane. Wynika to z jednej strony ze stabilnej lekkiej konstrukcji, a z drugiej strony z mniejszej wagi samego materiału.

Takie palety są stosowane w wielu różnych branżach.  Nasze palety do żywności nadają się do stosowania oczywiście w sektorze spożywczym, ale i farmaceutycznym. Przemysł i logistyka żywności również doceniają nasze palety plastikowe. Nie są wrażliwe na pleśń i wilgoć, nadają się do przechowywania w warunkach wysokiej wilgotności czy w chłodniach. Nasza oferta palet plastikowych obejmuje najbardziej popularne formaty. Ćwierćpalety, półpalety, format euro i format przemysłowy.

Nasze palety są dostępne w różnych wersjach wykończeniowych. Oferujemy standardowe, higieniczne, z gniazdami (można je składować w celu zaoszczędzenia miejsca) oraz specjalne palety ponadgabarytowe. 

Wybierając odpowiednią paletę plastikową, bierzemy pod uwagę pożądaną nośność w zależności od potrzeb. Ważna jest specyfikacja dotycząca nośności statycznej, nośności dynamicznej oraz, w razie potrzeby, nośności palet plastikowych do regałów wysokiego składowania. Możliwa konstrukcja nośna ze stopkami lub prowadnicami uzupełnia wymagania dotyczące tych palet plastikowych.

Znajdziemy również idealne rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym, które spełni Twoje wymagania!

Pytajcie, chętnie pomożemy w rozwiązaniu Waszego problemu.

Cargo Plast GmbH
In Oberwiesen 23
88682 Salem

+49 7553 8277888

info@cargoplast.eu

scroll to top