WConnecta powraca po rocznej, pandemicznej przerwie

wconnecta-powraca-po-rocznej,-pandemicznej-przerwie

Jedenasta edycja Wconnecta – największego wydarzenia networkingowego w zakresie transportu towarowego w Europie – powraca do Barcelony po rocznej przerwie. Jest to sygnałem powrotu sektora transportowego do normalności.

 

300 specjalistów, 122 firm transportowych z całej Europy, 4225 szybkich wywiadów, 434 prywatne spotkania i w sumie ponad 42 tys. minut sesji networkingowych zakończyło jedenastą edycję Wconnecta – pierwszą, która odbyła się po pandemii. 12 listopada w Barcelonie był dniem pełnym optymizmu, wytrwałości i chęci powrotu do normalności w życiu codziennym.

Tym razem WConnecta odbyła się w ograniczonym formacie i z zachowaniem wyjątkowych środków bezpieczeństwa ze względu na aktualne warunki zdrowotne, ponownie gromadząc najlepsze firmy logistyczne i transportowe z 14 krajów europejskich. WConnecta umożliwia delegatom skontaktowanie się z jak największą liczbą partnerów i nawiązanie długoterminowych relacji opartych na zaufaniu w ramach społeczności transportowej Grupy Alpega, do której należą giełdy transportowe Teleroute i Wtransnet.

Piotr Niedbała, właściciel firmy Hello Logistics Group sp. z o.o. komentuje wydarzenie: „WConnecta przerosła moje oczekiwania, szczególnie bezpośrednie spotkania z klientami i  partnerami, bo staramy się nie nazywać ich klientami, tylko partnerami. Świetna atmosfera, spotkania face to face. Nic dodać nic ująć. Na 100 proc. jesteśmy tu za rok”.

WConnecta powraca w momencie,

 » Artykuł pochodzi z serwisu Transport Manager – kliknij tutaj, aby przeczytać cały

scroll to top