„Obsługa celna w logistyce” – nowy kurs oferty szkoleniowej Grupy DTA

„obsluga-celna-w-logistyce”-–-nowy-kurs-oferty-szkoleniowej-grupy-dta

Grupa DTA dynamicznie rozwija ofertę szkoleń celnych, które podnoszą kompetencje pracowników w zakresie zagadnień celnych. Liczba zainteresowanych osób dowodzi, że podnoszenie kwalifikacji pracowników stanowi ogromną wartość dla branży.

Grupa DTA stworzyła odrębny dział, który ma usprawnić przepływ informacji wszystkim zainteresowanym. Oferta usług szkoleniowych Grupy DTA obejmuje przede wszystkim szkolenia zamknięte, stanowią one ponad 70% oferty. Przygotowywane są na zamówienie przedsiębiorców, w oparciu o ich konkretne potrzeby biznesowe. Kolejnymi usługami są kursy, wśród których największą popularnością cieszy się kurs “Specjalista celny/agent celny”, który organizowany jest  już od ponad roku.

Do szerokiej oferty szkoleń otwartych dołączył kurs „Obsługa celna w logistyce”. Szkolenie w formie online – 20 godzin dydaktycznych – którego celem jest kompleksowe przekazanie wiedzy dotyczącej obsługi celnej. Kierowane przede wszystkim dla logistyków, spedytorów, przewoźników, ale również dla osób pracujących w działach związanych z obsługą celną. Pierwsze z sześciu zaplanowanych spotkań rozpocznie się 30.11.2021, zapisy trwają do 26.11.2021. Wszystkie szczegóły dotyczące kursu dostępne są na stronie organizatora: https://dta.com.pl/kurs-obsluga-celna-w-logistyce/

Poniżej plan szkoleń i kursów Grupy DTA na najbliższe tygodnie:

  • V edycja kursu “Specjalista celny/agent celny” – 30.11.2021
  • I edycja kursu „Obsługa celna w logistyce” – 30.11.2021
  • Szkolenie otwarte “Aktualności i zmiany w przepisach celnych 2021/2022” – 01.12.2021
  • Bezpłatne webinarium „Kontrola eksportu” – grudzień 2021

Grupa DTA to grono firm o zasięgu międzynarodowym,

 » Artykuł pochodzi z serwisu Logistics Manager – kliknij tutaj, aby przeczytać cały

scroll to top