Liderzy branży TSL już za tydzień spotkają się na targach TransLogistica Poland

liderzy-branzy-tsl-juz-za-tydzien-spotkaja-sie-na-targach-translogistica-poland

Do VIII edycji Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki w Warszawie – TransLogistica Poland zostało już tylko kilka dni. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 3–5 listopada 2021 r., tradycyjnie w EXPO XXI Warszawa. Duże zainteresowanie targami potwierdza, że to jedno z najważniejszych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń biznesowych dla osób zawodowo związanych z logistyką, spedycją i transportem.

Targi TransLogistica Poland to wiodące wydarzenie dla firm korzystających i poszukujących usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (tj. załadowców i właścicieli ładunków, czyli producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL.

Każdy dzień targów to także bogaty program konferencyjny odpowiadający najnowszym trendom i zagadnieniom. Pierwszy dzień targów rozpocznie się prelekcjami przedstawicieli m.in. Portu Gdańsk nt. towarów płynących z Europy Środkowo-Wschodniej oraz Portu Gdynia nt. nowoczesnej logistyki.

Kolejne wystąpienia będą dotyczyły multimodalności, przewozu oraz magazynowania materiałów niebezpiecznych oraz aspektów prawnych działalności przewoźników na tle Polski i Niemiec. Organizatorem programu merytorycznego pierwszego dnia jest portal Bezpieczeństwo w Logistyce.

Drugi dzień targów poświęcony będzie Spotkaniom Transportowym o charakterze szkoleniowym i biznesowym, które dedykowane są właścicielom i menadżerom firm transportu drogowego. Poruszone zostaną m.in. takie tematy, jak: transport ładunków wysokiej wartości,

 » Artykuł pochodzi z serwisu Logistics Manager – kliknij tutaj, aby przeczytać cały

scroll to top