Kod Innowacji GS1 Polska. Poznaj liderów cyfrowej transformacji!

kod-innowacji-gs1-polska.-poznaj-liderow-cyfrowej-transformacji!

Już 17 listopada odbędzie się trzecia edycja konferencji Kod Innowacji organizowanej przez GS1 Polska. Organizatorzy zapraszają na prawdziwe święto innowacji – tym razem w formule online.

W środę 17 listopada o godz. 11 rozpocznie się tegoroczna, trzecia edycja konferencji Kod Innowacji. W wydarzeniu można wziąć udział nie ruszając się sprzed ekranu komputera. Zaproszeni do studia ICAN niezależni eksperci oraz Członkowie i Członkinie Rady Systemu GS1 Polska  podzielą się własnymi doświadczeniami i opowiedzą o korzyściach z wdrożeń globalnych standardów GS1.

Konferencja organizowana od 2018 roku przez GS1 Polska to jedyna w swoim rodzaju okazja do zainspirowania się cyfrowymi rozwiązaniami, które budują przewagę konkurencyjną. Udział w konferencji jest bezpłatny – dla każdego, kto chce nadążać za globalnymi i lokalnymi trendami!

Gość specjalny: Paweł Motyl

Wśród ekspertów konferencji znalazł się Paweł Motyl, autor bestsellerów Świat Schrödingera i Labirynt, pierwszy Polak na liście TOP30 Global Gurus, jeden z czołowych europejskich ekspertów w zakresie przywództwa i podejmowania decyzji w niepewnych czasach.

Ekspert zainauguruje konferencję wykładem pt. „Nawigowanie w czasach nieprzewidywalności: nowe wyzwania dla liderów cyfryzacji”, podczas którego wskaże aspekty cyfrowej transformacji, na które warto zwrócić największą uwagę.

Mnóstwo inspiracji do innowacji, jak co roku.

 » Artykuł pochodzi z serwisu Logistics Manager – kliknij tutaj, aby przeczytać cały

scroll to top