GXO oraz Castorama Polska kontynują współracę logistyczną

gxo-oraz-castorama-polska-kontynuja-wspolrace-logistyczna

GXO Logistics, Inc. (NYSE: GXO) największy na świecie operator logistyki kontraktowej przedłużył swoją trwającą już ponad dekadę współpracę z Castorama Polska, będącą częścią Kingfisher plc. Firma z branży DIY będzie nadal korzystać z doświadczenia GXO w obszarze automatyzacji i dostosowaniu do potrzeb klienta w zakresie dostaw importowych i dystrybucji do wszystkich sklepów sieci Castorama w Polsce, w tym do nowego formatu sklepów Castorama Smart.

“Jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć nowe rozwiązania dla Castorama Polska, które umożliwiają rozwój jej działalności na kluczowych rynkach”, powiedział Jean-Luc Bessade, Dyrektor Zarządzający GXO na Europę Środkowo-Wschodnią. “Cieszymy się, że nasze wsparcie pozwala największym markom w Polsce dostarczać produkty dla swoich klientów poprzez budowanie przewagi konkurencyjnej opartej na efektywnym łańcuchu dostaw”.

GXO prowadzi obsługę logistyczną Castorama Polska w dwóch lokalizacjach położonych w okolicy Strykowa liczących 150,000 m2 powierzchni magazynowej, gdzie zatrudnia 230 osób. Wskazane centra wdrożyły wiele innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą efektywność operacji, wpływają na warunki pracy i bezpieczeństwo pracowników oraz są przyjazne dla środowiska. Dzięki instalacji świetlików i specjalnych czujników możliwe jest maksymalne wykorzystanie naturalnego światła i zapewnienie oszczędności energii. Obiekty posiadają certyfikaty: ISO 9001:2015 – Systemy Zarządzania Jakością oraz ISO 14001:2015 – Systemy Zarządzania Środowiskowego.

“GXO jest dla nas odpowiednim partnerem,

 » Artykuł pochodzi z serwisu Logistics Manager – kliknij tutaj, aby przeczytać cały

scroll to top