GOODYEAR wprowadza na rynek nową linię paliwooszczędnych i wszechstronnych opon FUELMAX ENDURANCE

goodyear-wprowadza-na-rynek-nowa-linie-paliwooszczednych-i-wszechstronnych-opon-fuelmax-endurance

Goodyear wspiera producentów pojazdów ciężarowych i firmy transportowe w dążeniu do bardziej zrównoważonej przyszłości.

 

  • Niska emisja zanieczyszczeń i odporność na zużycie.
  • Wydajne i wszechstronne – zapewniają oszczędność paliwa zarówno na autostradzie, jak i na drogach regionalnych.
  • Cała linia posiada kategorię ‘B’ na unijnej etykiecie pod względem efektywności paliwowej, a także oferuje wysoki poziom przyczepności i trakcji.

Warszawa, 23 września 2021 r. – Goodyear prezentuje nową linię opon FUELMAX ENDURANCE o wszechstronnym zastosowaniu i obniżonym zużyciu paliwa. Ta gama opon na oś kierowaną i napędową stanowi innowacyjne rozwiązanie dla firm transportowych i logistycznych działających zarówno na autostradach, jak i na drogach regionalnych.

Nowa linia będzie wspierać tysiące europejskich flot i producentów pojazdów ciężarowych w ograniczaniu emisji dwutlenku węgla poprzez połączenie poziomów efektywności paliwowej znanych z zastosowań długodystansowych z trwałością, trakcją i przebiegiem wymaganym do jazdy po drogach regionalnych. Goodyear deklaruje, że nowa linia produktów jest najbardziej wszechstronną pod względem paliwooszczędności, jaką kiedykolwiek wyprodukował i podkreśla, że wszystkie rozmiary posiadają oznaczenie ‘B’ w zakresie efektywności paliwowej [1], oferując jednocześnie wiodące osiągi w zastosowaniach międzyregionalnych.

Artykuł GOODYEAR wprowadza na rynek nową linię paliwooszczędnych i wszechstronnych opon FUELMAX ENDURANCE pochodzi z serwisu Transport Manager.

scroll to top