Goodyear i TIP łączą siły w zakresie inteligentnego zarządzania flotą i oponami!

goodyear-i-tip-lacza-sily-w-zakresie-inteligentnego-zarzadzania-flota-i-oponami!
  • Goodyear i TIP przedłużają wieloletnią współpracę, podpisując nową 5-letnią umowę. Firmy ściśle ze sobą współpracują od ponad 15 lat.
  • Przedłużona 5-letnia umowa bazuje na kompleksowej ofercie Goodyear Total Mobility z możliwością dostosowania jej do potrzeb klienta i obejmuje m.in. bieżnikowanie, zaawansowane rozwiązania proaktywne, a także wsparcie szerokiej sieci serwisowej liczącej ponad 2000 placówek w samej Europie.

Warszawa, 5 października 2021 r. – Goodyear i TIP przedłużają wieloletnią współpracę, podpisując nową 5-letnią umowę. Firmy ściśle ze sobą współpracują od ponad 15 lat.

Jako dostawca usług sprzętowych, TIP specjalizuje się w leasingu i wynajmie samochodów ciężarowych i naczep, a także w serwisie dla klientów z branży transportowej i logistycznej. W 2019 r. TIP przejął PEMA, czołową firmę wynajmującą samochody ciężarowe i naczepy, powiększając swój tabor o kolejne 18 000 maszyn. Obecnie partner Goodyear obsługuje ponad 100 000 pojazdów na całym świecie, a także ponad 100 warsztatów w Europie i Kanadzie.

Zarządzanie tak dużą flotą, działającą w wielu miejscach i obsługującą zróżnicowane grono klientów z całego świata, wymaga wsparcia ze strony zaufanych i inteligentnych systemów zarządzania flotą. Takim rozwiązaniem jest Goodyear FleetOnline Solutions (FOS), który wspiera całą flotę TIP, od pomocy drogowej i kontroli pojazdów po maksymalizację wykorzystania okresu eksploatacji opon oraz zarządzanie czasem pracy i kosztami. Przedłużona 5-letnia umowa bazuje na kompleksowej ofercie Goodyear Total Mobility z możliwością dostosowania jej do potrzeb klienta i obejmuje m

scroll to top