Cyfryzacja Twojej firmy jest na wyciągnięcie ręki – zapisz się na webinar!

cyfryzacja-twojej-firmy-jest-na-wyciagniecie-reki-–-zapisz-sie-na-webinar!

Nie musisz inwestować w drogie rozwiązania szyte na miarę i zatrudniać zespołu programistów, aby prześcignąć konkurencję. Wśród wielu skomplikowanych narzędzi IT na rynku są również takie, które można wdrażać oraz obsługiwać bez rozbudowanej wiedzy informatycznej.

Cyfryzacja może – i powinna być – tak prosta i przyjemna, jak zabawa klockami Lego. Dowiesz się tego na 60-minutowym webinarze, podczas którego Mikołaj Lehman – współzałożyciel Hublock.io oraz CEO w GMI Software – wygłosi prelekcję pod tytułem NO-CODE / LOW-CODE JAKO KOLEJNY KROK ROZWOJU TECHNOLOGII W LOGISTYCE.

Wydarzenie odbędzie się już 9.12.2021 o godzinie 14:00. Uczestnictwo jest bezpłatne, zatem jeśli jesteś:

  1. menedżerem operacyjnym lub osobą decyzyjną z firmy transportowej, e-commerce/fulfillmnent lub przedstawicielem operatora logistycznego,
  2. właścicielem małej lub średniej firmy zatrudniającej od 20-200 pracowników…

…zapisz się już dziś (KLIK). Liczba miejsc jest ograniczona!

O prelegencie

Od ponad 12 lat projektuje i buduje oprogramowanie dla firm powiązanych z szeroko pojętym Smart City. Skupiony na tworzeniu rozwiązań technologicznych używanych przez miliony użytkowników. Razem z zespołem Hublock.io przeprowadza cyfrową transformację branży logistycznej, zamieniając archaiczne rozwiązania na nowoczesny system, który rozwiązuje problemy operatorów, kierowców oraz końcowych odbiorców przesyłek.

O partnerze webinaru

Hublock.io to platforma dająca Ci pełną kontrolę nad kierowcami,

 » Artykuł pochodzi z serwisu Transport Manager – kliknij tutaj, aby przeczytać cały

scroll to top